anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

Oto nasze wybrane propozycje na zakwaterowanie w Tadżykistanie. Naturalnie ten przepiękny kraj ma więcej do zaoferowania, ale to nasza lista dla każdego rodzaju turysty i każdą porę roku.

CAMP ARTUCH In Tajikistan

Obóz górski i turystyczny „ARTUCH” położony w sercu Gór Fann na wysokości 2200 m n.p.m. zaprasza wszystkich do odwiedzenia wyjątkowego górzystego regionu Azji Środkowej, Republiki Tadżykistanu, gdzie również daje możliwość odbycia fascynującej podróży po znanych na całym świecie miejscach turystyki i alpinizmu. W pobliżu obozu turystycznego znajduje się przepiękne jezioro Chukurak z terenem zielonym, gdzie można spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Obóz turystyczny corocznie przyjmuje wszystkich.

Vakhsh Hotel

Idealne miejsce dla miłośników autentycznego sowieckiego hotelu. Brak internetu. Brak wifi. Brak telewizji satelitarnej. Brak baru w holu. Ale cały urok enigmatycznego goszczącego stylu ZSRR. Wszystko jest oryginalne! Istnieją różne rodzaje pokoi w przystępnej cenie. Sytuacja jest po prostu idealna w Duszanbe, to jeden z głównych budynków placu Opery.

Yeti Hostel

Yeti Hostel znajduje się w najciekawszej części miasta, zaledwie kilka minut od centrum miasta, Placu Opery, Zielonego Bazaru, lotniska i starej kolejki linowej. Istnieje prywatny pokój i wspólne pokoje. Całodobowa recepcja, bezpłatne Wi-Fi, bezpłatny sejf. Śniadanie jest wliczone w cenę. Możesz także zrelaksować się w ogrodzie. Jeden z najlepszych domków dla turystów z plecakami w Duszanbe.

Sarob Hotel & Spa

Kompleks hotelowy „Sarob” położony jest w pobliżu Duszanbe w malowniczym wąwozie Varzob na wysokości około 2000 m n.p.m., w miejscu zwanym Khoja Obi Garm. Kompleks hotelowo-rekreacyjny “Sarob” oferuje bardzo komfortowe pokoje hotelowe z łączem Wi-Fi i telewizją satelitarną. Restauracja organizuje trzy posiłki dziennie, w menu znajdziemy dania narodowe tadżyckie i europejskie. Ponadto znajdują się tu siłownie, sale gier, klub fitness, sala kinowa oraz nowoczesne sale konferencyjne (wyposażone w rzutnik, ekran, flipcharty i głośniki), w których goście mogą spędzić czas na aktywnym wypoczynku. Na terenie kompleksu można skorzystać z szeregu zabiegów prozdrowotnych z wykorzystaniem gorącej wody z pobliskich naturalnych źródeł termalnych, zawierających w swoim składzie lecznicze dawki substancji promieniotwórczych, szereg soli mineralnych i mikroelementów. Z tego miejsca można wędrować na lodowiec i z powrotem w ciągu jednego dnia. W prawie górach jest wiele śladów.

Green House Hostel

Nowe, ale już popularne miejsce wśród backpackersów. To ładny rodzinny dom w centrum Duszanbe, w rezydencji niedaleko Zielonego Targu, znanej również pod lokalną nazwą Shohmansur. Jest wspólna kuchnia, 3 prysznice, ładny ogród z topchanem. Dwaj bracia Maruf i Murod są bardzo przyjaźni i udzielają przydatnych informacji. Podczas naszej wizyty wiosną 2017 roku hostel prezentował nowe typy pokoi dwu i trzyosobowych z łazienką.

Safed-Dara

Hotel Safed-Dara został wybudowany w 2016 roku, znajduje się w odległości 50 km od Duszanbe. Całkowita liczba pokoi w hotelu 54. Do dyspozycji są pokoje dwuosobowe, pokoje typu twin oraz apartamenty dla 4 osób. Każdy z nich wyposażony w telewizor (telewizja kablowa), telefon, ogrzewanie. Wszystkie pokoje wyposażone są w prysznice i toalety. Z pokoi roztacza się malowniczy widok.