anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

Herbaciarnia Boulder Dushanbe skończyła w tym miesiącu 25 lat.

W Muzeum Boulder otwarto wystawę zatytułowaną „25 lat globalnej przyjaźni: historia herbaciarni Boulder Dushanbe”. Wystawa opowiada o początkach związku między siostrzanymi miastami , Boulder i Duszanbe oraz o tym, jak herbaciarnia stała się symbolem globalnej przyjaźni. Przedstawia ona ewolucję herbaciarni, która jest jedyną autentyczną perską herbaciarnią w Ameryce Północnej.

Herbaciarnia Boulder Dushanbe jest położona u podnóża Gór Skalistych w Boulder Colorado. Znajdująca się obok Boulder Creek w Central Parku herbaciarnia jest uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych i popularnych atrakcji turystycznych w Boulder, a także jest lokalnym ulubieńcem ze względu na wspaniałe jedzenie, herbatę i atmosferę.

Herbaciarnia Duszanbe powstała jako prezent dla miasta Boulder w Colorado od jego siostrzanego miasta Duszanbe, stolicy Tadżykistanu, w 1987 roku. W tym czasie Tadżykistan był częścią Związku Radzieckiego, jako Tadżycka Socjalistyczna Republika Radziecka. Czterdziestu rzemieślników z Tadżykistanu stworzyło herbaciarnię w ciągu dwóch lat. Całkowicie zbudowana ręcznie, bez użycia jakichkolwiek elektronarzędzi, Herbaciarnia została zbudowana w Duszanbe. Później została zdemontowana, spakowana w skrzynie i wysłana na drugi koniec świata, aby zostać odbudowana w Boulder jako symbol przyjaźni i eksploracji kulturowej. Wyrafinowana i kreatywna herbaciarnia służy teraz jako przypomnienie dla mieszkańców Boulder, aby cenili różnorodność kulturową, globalną współpracę i międzynarodową przyjaźń.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *