anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

Tadżykistan będzie korzystał z doświadczeń rosyjskich uczelni przy szkoleniu kadr dla swojego sektora energetycznego.

Kwestie związane ze współpracą edukacyjną i naukową między obydwoma krajami były omawiane na międzynarodowej konferencji „Badania inżynieryjne, innowacje i inwestycje w sektorach energetycznym i przemysłowym”. Konferencja odbyła się w ubiegłym miesiącu w Bochtarze, stolicy prowincji Chatlon.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele szeregu rosyjskich uczelni wyższych, w tym Państwowego Uniwersytetu Tolyatti. Została zorganizowana przez Ministerstwo Energii i Zasobów Wodnych Tadżykistanu oraz Tadżycki Instytut Energetyczny. Konferencja poświęcona była perspektywom międzynarodowej mobilności akademickiej studentów i nauczycieli, realizacji sieciowych programów edukacyjnych, realizacji wspólnych prac naukowo-badawczych itp. Według szacunków ekspertów na uniwersytetach w Federacji Rosyjskiej kształci się obecnie ponad 30 tys. tadżyckich studentów.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *