anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

Rząd Tadżykistanu ledwo stać na wyżywienie swoich obywateli i zapewnienie im wody pitnej, ma jednak dość pieniędzy, by kupić prezydentowi własny samolot.

Organizacje międzynarodowe przypisują ostatni spadek poziomu życia w Tadżykistanie skutkom rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Uderzenie kurczących się przekazów pieniężnych wysyłanych do własnych domów przez tadżyckich robotników pracujących w Rosji i ryzyko inflacji doprowadzi około 800 000 ludzi do braku bezpieczeństwa żywnościowego.

W tym kontekście Amerykańska Agencja ds. Rozwoju Międzynarodowego ogłosiła, że przekaże Tadżykistanowi 13 milionów dolarów na wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Pieniądze pomogą 270 000 dzieci i 240 000 kobiet w ciąży i karmiących piersią uzyskać niezbędny dostęp do żywności.

Ta kwota wydaje się błahostką w porównaniu z 92 milionami dolarów, które Tadżykistan wydał niedawno na zakup prezydenckiego samolotu od rządu Meksyku. Zakup wyszedł na jaw ze strony prezydenta Meksyku Andrésa Manuela Lópeza Obradora, który poinformował o tym na Twitterze.

Podczas gdy Tadżykistan polega na pieniądzach ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów, aby wyżywić swoich obywateli, Meksyk użyje tadżyckich pieniędzy do leczenia własnych obywateli.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *