anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

Ratownicy w Tadżykistanie szukają ocalałych po serii lawin, które nawiedziły górzysty region wschodni, zabijając co najmniej 17 osób.

Władze twierdzą, że najbardziej ucierpiało miasto Khorog, stolica regionu autonomicznego Gorno-Badakhszan. Dziesiątki domów jest zasypanych śniegiem, a niektóre są całkowicie zniszczone.

Lokalne władze twierdzą, że od czasu zejścia lawin na początku tego tygodnia w Khorog zginęło 13 osób jak również wiele osób zostało rannych.

Pojawiło się nagranie, na którym ekipy ratownicze wyciągają dziecko z zawalonego domu, a mieszkańcy przekopują się przez głęboki śnieg w nadziei na znalezienie większej liczby ocalałych. Wielu z nich zostało ewakuowanych w bezpieczniejsze rejony.

Lawiny spowodowały nieprzejezdność wielu dróg w regionie graniczącym z Chinami i Afganistanem. W ciągu zaledwie jednego dnia władze zgłosiły 69 lawin. Istnieje ryzyko kolejnych w ciągu najbliższych kilku dni.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *