anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

Do typowych znaków zniechęcających do palenia, picia i słuchania głośnej muzyki dołączyły obrazy przytulających się par, według serwisu Radia Liberty.

Raport został szybko podchwycony przez portale informacyjne w Tadżykistanie i podzielił opinię publiczną za i przeciw inicjatywie kierowców.

Ozodi mówi, że tylko około 10% taksówkarzy Duszanbe zakazało całowania, ale uważa to za „coraz powszechniejszy trend”, ponieważ tradycyjne muzułmańskie zasady przyzwoitości zderzają się z nowoczesnym środowiskiem miejskim.

Przypomina, że ​​w 2012 r. ówczesny rektor Instytutu Sztuki Asliddin Nizomov zaproponował powołanie „policji moralności”, która miałaby powstrzymać ludzi przed „przeklinaniem i nieodpowiednim ubieraniem się w miejscach publicznych”.

Niektórzy miejscowi ubolewają nad przeprowadzką, zwłaszcza jeśli pasażerowie są małżeństwem, i martwią się, że stanowi ona zagrożenie dla wolności osobistej.

Shahlo Fayziyeva powiedziała Ozodi, że nie widzi „nic złego w parze trzymającej się za ręce w taksówce”, ponieważ „przyzwoici ludzie wiedzą, jak zachowywać się w miejscach publicznych”. Siyovush Juraev powiedział, że taksówkarze powinni „po prostu wykonywać swoją pracę”, ponieważ publiczne okazywanie uczuć jest całkowicie legalne.

Ale taksówkarze narzekają, że niektórzy pasażerowie posuwają się znacznie dalej i oferują im pieniądze za przymknięcie oczu. Kierowca Bakhtiyor powiedział Ozodi, że niektóre z jego taryf odpowiedziały na jego zastrzeżenia, mówiąc mu krótko, aby „wrzucił to na licznik, jakbym był ich samochodem służbowym”.

Inny, o imieniu Eraj, nie zainstalował znaku, ale oczekuje, że pasażerowie będą oczywiście okazywać szacunek.

„To nie jest Europa. Takie zachowanie nie odpowiada naszym ludziom” – powiedział serwisowi informacyjnemu Asia-Plus.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *