anabolic steroids steroids side effects side effects of steroids liver king steroids what do steroids do legal steroids what are steroids steroids for sale topical steroids what are steroids used for

NUR-SULTAN – Para francuskich podróżników Émilie i Davy Sanchis przyjechała niedawno do Aktau w ramach ich światowej trasy rowerowej, której celem jest promowanie integracji osób z zespołem Downa i innymi niepełnosprawnościami poprzez sport, poinformowała Ambasada Francji w Kazachstanie.

Davy i Émilie Sanchis prowadzili projekt wycieczki rowerowej Bike Up and Down, który został zainicjowany w celu wspierania dzieci z zespołem Downa. Rozpoczęli swoją światową trasę koncertową w czerwcu ubiegłego roku.

Sanchis przybył do Aktau pod koniec maja. Podczas wizyty uczestniczyli w Nazarbayev Intellectual School (NIS) oraz Kaspijskim Uniwersytecie Technologii i Inżynierii im. Sz. Yessenova, aby zaprezentować swój projekt.

„Dzięki naszej wycieczce rowerowej mamy więcej możliwości komunikowania się z ludźmi. Kiedy byliśmy w drodze, ludzie nas zatrzymywali i zapraszali do swoich domów na herbatę i posiłki. Chcemy być bliżej ludzi, aby lepiej ich zrozumieć” – powiedziała Émilie.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *